KHAR-SELIM's World - The Official Website
 
  Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów  
 
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
YouTube - Khar-Selim (profil główny)
YouTube - LIQUID SKY Empire (konto zapasowe)
DailyMotion - LIQUID SKY & Khar-Selim Vestigium
Twitter - @RedSixer1953
 

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 6
Najnowszy Użytkownik: milosc33
 

     
 
Artykuły: Need For Speed II Special Edition [PC] (Let's Play PL)
Epizod #1 - TURNIEJ - KLASA A cz.1
Zaczynamy naszą przygodę w grze "Need For Speed II Special Edition". W dzisiejszym odcinku weźmiemy udział w pierwszym wyścigu w trybie turniejowym. Do tego celu wykorzystamy pojazd z najszybszej klasy aut. Weźmiemy natomiast udział w dwóch konkurencjach. Serdecznie zapraszam!

Epizod #2 - TURNIEJ - KLASA B & C cz.1
Oto przed Państwem, drugi epizod naszych przygód w "Need For Speed II Special Edition". Ponownie weźmiemy udział w dwóch konkurencjach wyścigowych, tym razem wykorzystując do tego dwa samochody z dwóch różnych klas aut. Serdecznie zapraszam!

Epizod #3 - TURNIEJ - KLASA A cz.2
Oto przed wami, szanowni Towarzysze oraz szanowne Towarzyszki - Internety, trzeci epizod naszych poczynań w "Need For Speed II Special Edition". W dzisiejszym odcinku, powrócimy do klasy samochodów A, biorąc udział w kolejnej konkurencji, na kolejnej trasie. Nowością w stosunku do poprzednich filmów, jest prezentacja odcinka, który został stworzony w prędkości 60 klatek na sekundę! A zatem, serdecznie zapraszam!

Epizod #4 - TURNIEJ - KLASA B cz.2
Powracamy, szanowni Towarzysze oraz szanowne Towarzyszki - Internety, do wyścigowych przygód w grze "Need For Speed II Special Edition". W tymże odcinku weźmiemy udział w kolejnej konkurencji, trybie Turnieju, przeznaczonej tym razem dla klasy samochodów B. W porównaniu z poprzednim wyścigiem dla tejże klasy, czeka nas mała zmiana. Serdecznie zapraszam!

Epizod #5 - TURNIEJ - KLASA C cz. 2 (FINAŁ)
Dzień dobry Państwu. Oto przed wami, piąty i zarazem FINAŁOWY epizod wyścigowych emocji, w trybie turniejowym, w grze "Need For Speed II Special Edition". W dzisiejszym odcinku, weźmiemy udział w konkurencji wyścigowej, odbywającej się w obszarach górskich. Trasa, która na nas czeka, składa się w szerokiej gamy ostrych zakrętów, ciasnych dróg oraz zdradzieckich hopek - interesujący sposób na uwieńczenie naszej kariery. Ponadto, powracamy do klasy samochodów C, i tak jak w poprzednim odcinku, zostanie dokonana mała zmiana w wyborze. Serdecznie zapraszam do obejrzenia materiału!
 
     
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
 

 
       
THE BROTHERHOOD OF LIQUID SKY Copyright © 2010
Dx-CFT_Red by: DX-Portal
PHP-Fusion v6.01.6 PHP-Fusion Themes
115168 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie