KHAR-SELIM's World - The Official Website
 
  Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów  
 
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
YouTube - Khar-Selim (profil główny)
YouTube - LIQUID SKY Empire (konto zapasowe)
DailyMotion - LIQUID SKY & Khar-Selim Vestigium
Twitter - @RedSixer1953
 

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 5
Najnowszy Użytkownik: Niten
 

     
 
Witamy
Witam, drogi przybyszu z odległych czeluści, w ŚWIECIE KHAR-SELIMA, oficjalnej stronie poświęconej moim (i nie tylko) zainteresowaniom oraz działalności. Znajdziesz tutaj wiele rzeczy i tematów, które, mam nadzieję, uchwycą Twoją ciekawość i zainteresowanie. Zajmuje się m. in. tworzeniem oraz edycją filmów różnej maści, Swoje pole zainteresowań ukierunkowuję również w stronę muzyki Heavy Metal oraz Ambient, motoryzacji, gier video oraz astronomii i astronautyki. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej, gorąco zachęcam do odwiedzenia sekcji "Artykuły". Serdecznie zapraszam i życzę przyjemnego pobytu oraz przeglądania strony. WITAMY W ŚWIECIE ALTERNATYW, TOWARZYSZU. TUTAJ KAŻDY MA SWOJE HOBBY Google+
 
     
     
 
WESOŁYCH ŚWIĄT

Witam was szanowni Towarzysze oraz szanowne Towarzyszki - Internety. Z tej strony pisze do was, dając jednocześnie znak życia, Khar-Selim. Kochani, w związku z tym, że dzisiaj mamy Wigilię Świąt Bożego Narodzenia, pragnę złożyć wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Życzę wam zdrówka, gdyż jest to dzisiaj najcenniejszy luksus, szczęścia i pomyślności oraz ciepła i zgody w rodzinnym gronie, dużo przepysznego jadła na wigilijnym stole, super prezentów pod choinką, oraz ciepła i bliskości w tymże dniu. Z tej okazji mam dla was filmowy prezent. Wraz z kompanami z grupy "RetroPlajerowcy" przygotowaliśmy kolejny nieoczekiwany materiał, będący sequelem do pierwszego filmu z nieplanowanej serii "NA LUZIE". Biorąc jednak pod uwagę film właśnie w tej postaci, który macie okazję zobaczyć pod spodem, sytuacja uległa zmianie. W filmie "NA LUZIE 2", udajemy się w wirtualną trasę w grze "18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal". W międzyczasie, powstała dość specyficzna i nietypowa atmosfera, o której z pozoru wypadałoby przemilczeć. Jednakże, jak nazwa filmu oraz serii wskazuje, nie może mieć coś takiego miejsca. A zatem, w imieniu swoim oraz Towarzyszy, którzy brali udział w produkcji filmu, serdecznie zapraszamy na seans trasy pełnej "przygód" od lat 18, w filmie "NA LUZIE 2 - 18 Wheels of Steel Pedal to the Metal". Jednocześnie, jeszcze raz życzę, Wesołych Świąt ;)Do usłyszenia/zobaczenia/przeczytania wkrótce...
Pozdrawiam, Khar-Selim a.k.a. RedSixer

FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK!
STRENGTH AND KNOWLEDGE ARE THE KEYS TO THE SUPREMACY!!!


END TRANSMISSION...

Bunciak dnia grudzień 24 2015 19:20:20 0 Komentarzy · 113 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Znak życia...

Newsy Dobry wieczór...
Z tej strony pisze do was Khar-Selim Vestigium, a.k.a. RedSixer. Kochani, słów kilka mam do przekazania. Zapewne część z was, którzy mogą odwiedzać niniejszą stronę, może zastanawiać się, czy jeszcze ona w ogóle żyje. Owszem, moi drodzy Towarzysze oraz drogie Towarzyszki - Internety, jak najbardziej żyje, choć po cichu. Sęk natomiast tkwi w tym, że od pewnego, dłuższego czasu nie jestem w stanie dodawać czegokolwiek w takiej częstotliwości, jakiej bym sobie zażyczył - i to odnosi się w kwestii tak samo strony, profilu YouTube, czy chociażby profilu Twitter. Wiele się ostatnimi czasy zmienia, a dzieje się to w zaskakująco szybkim tempie. Spokojnie, dużo zmian wypada na plus, lecz niestety, nie jestem w stanie za nimi nadganiać, w miarę optymalnie. Aby nie pozostawiać Newsa jak i was w dosyć pesymistycznym nastawieniu, kilka kategorii artykułów zdążyłem odświeżyć, m. in. "Gameplay Sphere", "GTAIV: The Lost and Damned", czy chociażby starą kategorię z "Need For Speed Hot Pursuit 2" (albowiem brakowało w niej kilku artykułów). Z innej beczki, na starym profilu YT zaszły poważne, pozytywne zmiany, których sam się, szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem. Owa sytuacja stawia mnie jednakże w zagwozdce, albowiem ciężko stwierdzić, co należy począć z kanałem. Póki co, pojawiły się już plany i pierwsze działania, w kierunku jego "odrodzenia". Zobaczymy, co pokaże czas.

To wszystko na dzisiaj.
Do usłyszenia/zobaczenia/przeczytania wkrótce...
Pozdrawiam, Khar-Selim a.k.a. RedSixer

FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK!
STRENGTH AND KNOWLEDGE ARE THE KEYS TO THE SUPREMACY!!!


END TRANSMISSION...

Bunciak dnia listopad 22 2015 19:44:05 0 Komentarzy · 88 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
No halo...

Newsy "No halo, co jest?" czyli dzień dobry Państwu, z tej strony newsa pisze do was Khar-Selim Vestigium vel. RedSixer. Kochani, możecie się zastanawiać, czy ta strona jeszcze żyje, albowiem od grudnia nie udostępniłem jakiejkolwiek nowej wiadomości. Bez obaw, strona wciąż żyje i jest aktualizowana nowymi materiałami oraz artykułami. Coś do obejrzenia oraz poczytania. W rozwinięciu Newsa znajdziecie szczegóły względem nowo-powstałych kategorii i artykułów, wraz z krótkim opisem ich specyfiki. Lecz o tym za moment... Względem ważnych informacji. Po pierwsze, zmieniłem miejsce pobytu w serwisie YouTube. Kanał "LIQUID SKY & Khar-Selim Vestigium" zakończył swoją działalność kilka miesięcy temu. Powodem podjęcia takiej decyzji, która wówczas nie była łatwa, były problemy z prawami autorskimi, których nie dało się, pomimo wielu podjętych wysiłków, rozwiązać, przy czym wciąż wątpię, by miał zdarzyć się jakikolwiek cud w tym kierunku. Nowym ostatecznie miejscem stał się kanał o nazwie "LIQUID SKY Empire" (link poniżej). Tam, i już tylko tam, udostępniane są najnowsze materiały. Profil jest nowy i, co najważniejsze, czysty od praw autorskich, co jednocześnie pozwoliło mi na zwiększenie poziomu jakości. O ile stary profil szedł na ilość ponad jakość, o tyle nowy profil jest całkowitym jego przeciwieństwem. Wciąż jest sporo pracy do wykonania, jednak widoczne są pierwsze efekty tej zmiany, którą ostatecznie oceniam na nader pozytywną. Kolejnym dodatkiem jest nowy profil społecznościowy, w serwisie Twitter, na który również zapraszam (link poniżej)!

Z innej kwestii, serwery do gry "Need For Speed World", sieciowej gry wyścigowej, której byłem graczem, zostały ostatecznie zamknięte. EA zadecydowało o dyskontynuacji programu, tłumacząc się coraz mniejszą popularnością, a właściwie jej postępującym spadkiem. "World" był tylko jednym z wielu tytułów Free2Play, należących do EA, które zdecydowano wyłączyć. W związku z tym, postanowiłem stworzyć pamiątkowy film ku grze, która jako jedna z nielicznych tytułów, pozwoliła mi wejść w świat gier sieciowych. Poniżej można obejrzeć materiał, jednocześnie serdecznie was do tego zachęcam, jak i zapraszam!W innych ważnych sprawach, jest jeszcze jeden punkt warty odnotowania. O nim jednak, zapraszam do rozwinięcia Newsa.

JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ NOWY PROFIL W SERWISIE YOUTUBE, KLIKNIJ TUTAJ.
TWITTER - PROFIL SPOŁECZNOŚCIOWY. KLIKNIJ

To wszystko na dziś. Do zobaczenia wkrótce...
Pozdrawiam, Khar-Selim Vestigium.

FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK!
STRENGTH AND KNOWLEDGE ARE THE KEYS TO THE SUPREMACY!!!


END TRANSMISSION...

Bunciak dnia lipiec 17 2015 17:57:10 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 94 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Szczęśliwego Nowego Roku 2015!

Newsy Witam was serdecznie, szanowni Towarzysze oraz szanowne Towarzyszki - Internety, po raz ostatni w roku 2014. Z tego miejsca, jako że nie mam zbyt dużo czasu na nagranie jakiegokolwiek filmu (i dobrze), pragnę życzyć wam wszystkim, aby nadchodzący rok 2015 przyniósł wam m. in. dużo zdrowia, gdyż jest to jedyny, najbardziej wartościowy luksus, na jaki można sobie pozwolić; ciepła i wsparcia w rodzinnej, braterskiej, siostrzanej oraz przyjacielskiej kompanii, prostych dróg życiowych oraz sukcesów edukacyjnych i/lub zawodowych.

Niestety straciłem ostatnimi czasy dostęp do serwisu ImageShack.com, stąd też nie będzie żadnego obrazka :( Dlatego też, dodam jakiś utwór muzyczny na osłodę, który w moim mniemaniu może mieć dużo wspólnego z omawianym tutaj kontekstem.Co do artykułów, są one stale aktualizowane, pomimo brak udostępnionych informacji w Newsach, zatem jeśli na stronie głównej, nic nowego nie zostało dodane, nie oznacza to, że tego typu pustka obowiązuje również w samych artykułach. Zatem, zapraszam serdecznie do ich odwiedzenia oraz sprawdzenia. W rozwinięciu Newsa, umieszczony został również film, który prócz faktu bycia najambitniejszym do tej pory projektem, ma dodatkowo na celu dokonanie autoprezentacji.

Cóż można jeszcze rzec? Myślę, że wszelkie wyrazy są na ten czas zbędne i należy pozwolić nadchodzącym wydarzeniom toczyć się własnym tokiem.

Do zobaczenia po Nowym Roku. AVE!
Pozdrawiam, Khar-Selim Vestigium.

FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK!
STRENGTH AND KNOWLEDGE ARE THE KEYS TO THE SUPREMACY!!!


END TRANSMISSION...

Bunciak dnia grudzień 31 2014 18:39:04 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 128 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Slipknot - The Negative One (tłumaczenie polskie)

Muzyka Witam wszystkich Towarzyszy - Internetów bardzo serdecznie. Z tej strony oczywiście pisze do was Khar-Selim Vestigium. Moi drodzy, z racji faktu bycia fanem zespołu Slipknot, śledzę ostatnie informacje związane z produkcją nadchodzącego albumu. Dotychczas wydane zostało 5 teaserów, przedstawiające jedynie namiastkę tego, co przygotowują muzycy. Całkiem niedawno, gdyż 1 sierpnia br., (tj. piątek), został udostępniony pierwszy utwór o ochoczym tytule "The Negative One". 3 sierpnia (najprawdopodobniej dziś) udostępniony będzie teledysk, promujący utwór, jak i nadchodzący "longplay". Pozwoliłem sobie umieścić utwór w postaci filmu, jak i moje, autorskie tłumaczenie struktury lirycznej. Zapraszam do rozwinięcia newsa, by móc zapoznać się z tłumaczeniem, jak i samym utworem. A tak przy okazji, zwiększyłem czcionkę. Mam nadzieję, że spełni swoje zadanie, a czytanie będzie o wiele łatwiejsze.Pozdrawiam, Khar-Selim Vestigium.

FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK!
STRENGTH AND KNOWLEDGE ARE OUR POWER!!!END TRANSMISSION...

Bunciak dnia sierpień 03 2014 16:01:47 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 189 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Informacje...

Newsy Witam was, drodzy Towarzysze oraz drogie Towarzyszki - Internety, po raz kolejny na stronie "Khar-Selim's World". Po pierwsze, odświeżyłem kategorię filmów z gry "Need For Speed Underground 2". Być może, jeszcze dziś stworzę nową kategorię i dodam filmy z gry "Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty", które od dłuższego czasu widnieją na moim kanale, w formie Walkthrough. Oznacza to, iż omawiane filmy nie zawierają komentarza głosowego. Taka forma niestety mocno przedłużyłaby rozgrywkę, tym samym czas, który poświęcam na nagrywanie. Kolejną kwestią jest zapowiedzenie przerwy w nadawaniu oraz dodawaniu tutaj materiałów. Nie oznacza to jednak, że w tym czasie będę nieobecny. Przerwa ta pozwoli mi na nagranie wielu innych filmów z gier oraz da mi ona możliwość poświęcenia czasu na felietony tekstowe, np. opowiadania, recenzje, w tym teksty dla cyklu "Sentymentalnie przez muzykę". Czas przerwy nie został jeszcze określony. Planuję stworzyć kolejne wydanie mini-cyklu informacyjnego pt. "Informator", w którym to zawrę wszystkie potrzebne informacje na ten temat. Poniżej dodaję również film z gry "Need For Speed Hot Pursuit (2010)", w którym obalam tezę, jakoby muzyka heavy-metalowa doprowadzała do dezorientacji w trakcie szybkiej, morderczej wnet jazdy (wspomniałem o filmie w jednym z epizodów, z "NFS: Underground 2"). A zatem, proszę was o cierpliwość, oczekujcie informacji, a w międzyczasie zapraszam do oglądania.


Need For Speed Hot Pursuit - Speed & Metal przez RedSixer1953
Pozdrawiam, Khar-Selim Vestigium!

FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK!
STRENGTH AND INTELLIGENCE ARE OUR SUPREMACY!!!END TRANSMISSION...

Bunciak dnia lipiec 21 2014 21:39:29 0 Komentarzy · 150 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
The Return

Newsy Dobry wieczór, drodzy Towarzysze oraz drogie Towarzyszki - Internety. Z tej strony, Khar-Selim Vestigium. Szanowni Państwo, chciałbym was poinformować, iż szykują się zmiany, które będą dotyczyć na tej stronie jak i kanale YouTube. Przede wszystkim, spróbuję większą wagę przywiązać do tekstów na stronie, m. in. restart cyklu "Sentymentalnie przez muzykę" oraz stworzenie nowego cyklu artykułów pisemnych, który byłby w pełni poświęcony recenzjom, przede wszystkim gier. Kolejną nadciągającą zmianą będzie stworzenie nowej kategorii artykułów, o nazwie "Eksploracje Wszechświata", która od dłuższego czasu jest dostępna na kanale YouTube. Jednakże, strona, będąca powiązana z kanałem, musi również zawierać filmy z tej serii u siebie. Dodatkowo planuję wprowadzenie kilka innych serii, jednakże będę potrzebował na to troszkę czasu, którego nie mam niestety w nadmiarze. W każdym razie, pomysły są i ich wstępne koncepty, również. Co do nowości filmowych: pojawiły się nowe filmy z cykli "Khar-Selim Plays Games!" z takich gier jak "Need For Speed Underground 2" i "Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned". Zachęcam do ich odwiedzenia. Usunięta została seria z "Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty". Powód takiego działania przedstawię w nadchodzącym wydaniu "Informator". W chwili obecnej, to wszystko. Życzę wam wszystkim, miłej nocy i zapraszam już wkrótce.
Pozdrawiam, Khar-Selim Vestigium.

FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK!
STRENGTH AND KNOWLEDGE ARE OUR POWER!!!END TRANSMISSION...

Bunciak dnia czerwiec 15 2014 22:45:22 0 Komentarzy · 153 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
QUANTUM RUSH

Gry Pewien czas temu, zostałem zaproszony do udziału w budowie i rozwoju, pewnej wyścigówki MMO, która niebawem ma szansę ukazać się na rynku. Jako, że jest to pierwsza propozycja tego typu, postanowiłem, że chociaż spróbuję. Około miesiąca temu, niemieckie studio, zajmujące się tworzeniem gier komputerowych, o nazwie "GameArt Studio", zaproponowało mi udział w, obecnej chwili, zamkniętej wersji beta, gry pt.: "Quantum Rush". Czy jest ten tytuł? "Quantum Rush", to oczywiście wspomniana gra wyścigowa online, która swoją mechaniką mocno przypomina serie "WipeOut" i "Rollcage", znane głównie z konsol PlayStation. Mamy w niej możliwość poprowadzenia różnorakich pojazdów futurystycznych, po wielu rozmaitych lokacjach. Po drodze czekają na nas wiele power-upów, które następnie można wykorzystać w walce z innymi graczami. Same pojazdy będziemy mogli ulepszać pod względem osiągów, wyglądu i uzbrojenia. W obecnym stadium, tytuł pozwala na ściganie się w trzech trybach (Death Race, Speed Race i Practice), po trzech trasach. W planach jest rozbudowanie trybu "Arena" oraz wprowadzenie nowych tras. Z perspektywy graficznej i audio, gra prezentuje się ładnie, choć twórców czeka jeszcze sporo pracy w zakresie optymalizacji kodu online, jak i samej gry. Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć więcej, zapraszam na stronę internetową podaną poniżej oraz do obejrzenia zwiastuna.

Oficjalna strona gry "Quantum Rush"


Zwiastun gry.


PS: 30 GRUDNIA 2013, TWÓRCY ORGANIZUJĄ MECZ TOWARZYSZKI. ODBĘDZIE SIĘ ON O GODZINIE 19:00, STREFY MEZ, ODPOWIADAJĄCY RÓWNIEŻ CZASOWI POLSKIEMU. ZAMIERZAM WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU I NAGRAĆ KILKA MINUT Z RELACJI! ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!

Bunciak dnia grudzień 28 2013 20:11:22 0 Komentarzy · 154 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Nowości ze świata filmu i tekstu!

Dobry wieczór Państwu, a właściwie bardzo wczesne dzień dobry, z tej strony kłania wam się "Khar-Selim Vestigium", i na dziś przekaże kilka słów. Po pierwsze, kwestia filmów z kanału YouTube. Dodałem kilka nowych artykułów, odświeżając przy tym sekcje z cyklu "Khar-Selim Plays Games!" z gier takich jak: "Need For Speed Underground 2 (PC)", "Grand Theft Auto Vice City (PS2)" i "Wersje demonstracyjne". Dodatkowo, zmodyfikowałem kategorię "Recenzje gier na PS2", w której to miałem dodawać teksty oceniające gry na starą, poczciwą "czarnulkę". Z powodu, iż sekcja ta była przez cały czas pusta, postanowiłem, że zmienię jej cel. Wciąż będą to teksty pokroju recenzji, jednak będą to książki, gry oraz filmy z gatunku horror. Te same recenzję będziecie mieli możliwość przeczytać na łamach strony "Horror Fanatik", do której należę. Pamiętajcie jednak o tym, że nie są to profesjonalne felietony, a raczej "od ludu, dla ludu". Link dostępny poniżej tego newsa. A w ramach odwiedzin, proponuję wam nową produkcję filmową. Na celownik wziąłem grę "Gran Turismo 4" i tak oto, wykorzystując trasę "Circuit de la Sarthe", samochód Audi RS6 z 2002 roku oraz dwie perspektywy opcji powtórki, powstało takowe dzieło. A zatem, zapraszam do obejrzenia i do zobaczenia wkrótce na łamach tej strony. Pozdrawiam, Khar-Selim Vestigium. Bywajcie...

Strona "Horror Fanatik". Odwiedź nas!!!
FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK!
STRENGTH AND INTELLIGENCE ARE OUR POWER!!!END TRANSMISSION...

Bunciak dnia grudzień 15 2013 03:39:59 0 Komentarzy · 183 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Dodane filmy i powrót do artykułów tekstowych.

Newsy Dobry wieczór Państwu, z tej strony kłania wam się, nisko i serdecznie, Khar-Selim Vestigium. Obecnie jest godzina 02:31 w nocy, więc krótko. Odświeżyłem niedawno powstałą kategorię "Khar-Selim Plays Games! - Need For Speed Underground 2 [PC]" oraz "Gameplay Sphere". Radzę sprawdzić dzisiejsze epizody, bowiem troszkę przygotowałem. Drugą informacją jest to, że planuję powrót do artykułów pisanych. Wzrok swój kieruję głownie na odrestaurowaniu serii pt.: "Sentymentalnie przez muzykę", w której to opisywałem albumy muzyczne. Jak dotąd opisałem cztery krążki Heavy Metalowe. Tym razem, powrót przebiegałby w dwóch fazach. Po pierwsze, rozpocznę dodatkowe opisywanie albumów "Ambient". A po drugie, opis powstania oraz charakterystyka danego albumu zostałaby skrócona. Główne meritum stanowiłaby subiektywna deskrypcja autora. To w tej chwili wszystko, co mam do przekazania. Dalsze informacje, już niebawem. Pozdrawiam!

FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK!
STRENGTH AND KNOWLEDGE ARE OUR POWER!!!
Pozdrawiam, Khar-Selim Vestigium!


END TRANSMISSION...

Bunciak dnia listopad 17 2013 02:38:24 0 Komentarzy · 161 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Wyniki głosowania - wyłoniony zwycięzca!!!

Filmy Drodzy Państwo, szanowni Towarzysze i szanowne Towarzyszki - Internety. Głosowanie na nową grę zostało zakończone. Pragnę w tej chwili wyłonić zwycięzcę. Wszystko wyjaśni wam film poniżej. Jest dawno po terminie, jednak miałem lenia, by dodać go na czas. Gra została wybrana, więc oczekujcie nowych epizodów jeszcze dziś. Tymczasem, dobranoc.


FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK!
STRENGTH AND INTELLIGENCE ARE OUR POWER!!!
Pozdrawiam, Khar-Selim Vestigium!


END TRANSMISSION...

Bunciak dnia wrzesień 20 2013 03:04:53 0 Komentarzy · 181 Czytań · Drukuj
 
     
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
 

 
       
THE BROTHERHOOD OF LIQUID SKY Copyright © 2010
Dx-CFT_Red by: DX-Portal
PHP-Fusion v6.01.6 PHP-Fusion Themes
109435 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie