KHAR-SELIM's World - The Official Website
 
  Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów  
 
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
YouTube - Khar-Selim (profil główny)
YouTube - LIQUID SKY Empire (konto zapasowe)
DailyMotion - LIQUID SKY & Khar-Selim Vestigium
Twitter - @RedSixer1953
 

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 5
Najnowszy Użytkownik: Niten
 

     
 
Nowości w filmach i zaproszenie do wspólnej gry!

Newsy Witam was serdecznie, moi drodzy bracia i siostry, moje szanowne LARWY, w kolejnym Newsie, pierwszym w miesiącu marcu. Chciałem uprzejmie poinformować was o odświeżonych sekcjach z artykułami. Mianowicie, dodałem nowe filmy do sekcji "Zagrajmy w Need For Speed Hot Pursuit 2", która została odświeżona o kilka nowych konkurencji od numeru 22 do 28 w kategorii Championship. Ponadto, umieściłem trzy nowe artykuły do sekcji "Let's Play (Zagrajmy w) Need For Speed Most Wanted" o pościgi, wyścigi i ostateczną bitwę z drugim kierowcą z Czarnej Listy, Bullem. To jeszcze nie wszystko, odświeżyłem również sekcję "Gameplay Sphere" o kilka nowych odcinków, a w nich przedstawiłem gry (w kolejności ukazania): Gran Turismo 4 (PS2), Warhammer 40.000: Dawn of War (PC), Need For Speed ProStreet (PS2) i Gran Turismo Concept 2002 Tokyo-Geneva (PS2). Oprócz tego, serdecznie chciałem was zaprosić do wspólnej gry w sieciową grę wyścigową pt.: "Need For Speed World". W rozwinięciu Newsa podaję wam wstępny wygląd mojego auta. W obecnej fazie, pojazd wygląda nieco inaczej, lecz większych zmian nie ma. To jest wszystko na tą chwilę, wkrótce odświeżę resztę artykułów i dodam coś nowego do "Sentymentalnie przez muzykę". A tym czymś, będzie opis albumu "Demanufacture" zespołu Fear Factory. Zapraszam już niebawem...

\m/FIGHT FOR METAL!\m/, OPERARI DIABOLI, Peace Through Power i Stay (SIC) Maggots!!!
Pozdrawiam, Khar-Selim!

END OF TRANSMISSION...

Bunciak dnia marzec 03 2013 23:46:01 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 138 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Nowości w filmach plus dodatkowa informacja!

Newsy Witam serdecznie, drodzy bracia i siostry, moje drogie LARWY, w pierwszym, noworocznym poście na stronie "Khar-Selim's World". Piszę tego newsa, ponieważ chciałbym przekazać wam kilka spraw. Są one związane głównie z filmami, które przesyłam i nie tylko. Przejdźmy do meritum. Odświeżyłem artykuł "Zagrajmy w Need For Speed: Hot Pursuit 2" o trzy nowe pozycje. Są nimi konkurencje numer #19, #20 i #21. Łącznie dodałem ponad sześć filmów, więc sądzę, że będzie co oglądać. Dodatkową informacją jest zaproszenie do wspólnej gry sieciowej w bezpłatną grę przeglądarkową, pt.: "Command & Conquer: Tiberium Alliances". Moja osoba gra frakcją Bractwa NOD, a baza wciąż się rozwija. Serdecznie zapraszam was do gry. To na razie jest wszystko. Pozdrawiam was LARWY!!! W rozwinięciu Newsa znajdziecie obrazek przedstawiający moją bazę w grze. Link do wspomnianej gry: alliances.commandandconquer.com

\m/FIGHT FOR METAL!\m/, OPERARI DIABOLI, Peace Through Power i Stay (SIC) Maggots!!!
END OF TRANSMISSION...

Bunciak dnia styczeń 12 2013 22:50:19 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 132 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Strona na Facebooku.

Newsy Witam serdecznie, moi drodzy bracia i siostry, moje drogie LARWY, w kolejnej wiadomości. Mam zaszczyt poinformować was, że strona "Khar-Selim's World" doczekała się profilu na portalu Facebook. W obecnym stadium strona się dopiero rozwija, więc odświeżenie jej, czy również wzbogacenie o materiały może trochę potrwać. Mimo wszystko, zapraszam do odwiedzenia profilu i jego polubienia. Życzę wszystkim miłego wieczoru. W rozwinięciu Newsa, zobaczycie, jak wygląda zdjęcie w tle, które jest obecne na stronie, na Facebooku. Oto link, który należy skopiować i wkleić w wyszukiwarce: http://www.facebook.com/pages/Khar-Selims-World/124573791034699
Pozdrawiam, Khar-Selim.

Bunciak dnia grudzień 03 2012 20:51:30 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 176 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Nowy użytkownik w szeregach.

Użytkownicy Chciałbym poinformować, że w moje skromne progi wstąpił użytkownik o nazwie "maciek". Serdecznie witam Cię drogi użytkowniku. Mam nadzieję, że na tej stronie znajdziesz coś dla siebie i dobrze będziesz się tutaj czuł. Jednocześnie, dziękuję Ci za docenienie mojej pracy. Zapraszam Ciebie i was, drodzy bracia i siostry, po więcej materiałów.

Bunciak dnia październik 02 2012 19:21:29 0 Komentarzy · 136 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Nowości w artykułach filmowych.

Filmy Witam was ponownie, moi drodzy bracia i siostry, moje drogie LARWY. Chciałbym was poinformować o nowych filmach, które zostały dodane do poszczególnych artykułów. Mianowicie, dokonałem aktualizacji w takich artykułach jak "Let's Play (Zagrajmy w) Need For Speed Most Wanted" i "Zagrajmy! (Play the GAME!) Need For Speed Hot Pursuit 2". To wszystko zostało stworzone specjalnie dla was, moi mili bracia i siostry. Mam nadzieję, że będziecie dobrze się bawić, a wasz czas nie zostanie zmarnowany.

\m/FIGHT FOR METAL!\m/, OPERARI DIABOLI i Peace Through Power!!!
Pozdrawiam, Khar-Selim a.k.a. Natan-Szatan.

Bunciak dnia październik 02 2012 18:58:17 0 Komentarzy · 140 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Nowości, nowości i jeszcze raz nowości!!!

Witam, drogich użytkowników i przybyszów. Chciałem was poinformować, że odświeżyłem niektóre kategorie i dodałem do nich nowe artykuły w postaci filmów. Dodane zostały do takich kategorii jak: "Let's Play (Zagrajmy w) Grand Theft Auto III", "Zagrajmy w Need for Speed Hot Pursuit 2" i "Grand Theft Auto Vice City Walkthrough". Dodatkowo, wspomnę również o sekcji Download, która została wzbogacona o dwa tytuły w postaci pełnych wersji gier m. in. Grand Theft Auto III i Max Payne PL. Jak na razie, to wszystko. do zobaczenia wkrótce.

\m/FIGHT FOR METAL!\m/, OPERARI DIABOLI i Peace Through Power!!!
Pozdrawiam, Khar-Selim.

Bunciak dnia sierpień 07 2012 02:15:27 0 Komentarzy · 130 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Nowości!

Filmy Pojawiły się nowe filmy w sekcji "Let's Play (Zagrajmy w) Grand Theft Auto III". Mianowicie, dodałem filmy od misji numer 42 do 46, czyli łącznie kolejne pięć zadań. Ponadto, pojawiła się nowa filmowa kategoria, którą nazwałem "Grand Theft Auto Vice City PL Walkthrough". Jest to nowa seria video-poradnika z gry "Grand Theft Auto Vice City", w wersji polskiej bez komentarza głosowego. Serdecznie zapraszam do oglądania. Obecnie dostępne są dwie czternasto-minutowe części, w których ujrzeć można pierwsze cztery misje. W treści każdego artykułu zostały opisane nazwy i cele omawianych misji. To wszystko na dziś, wkrótce nowości w sekcji Download oraz być może jakaś recenzja lub artykuł w sekcji "Sentymentalnie przez muzykę". Zobaczymy.

\m/FIGHT FOR METAL!\m/, OPERARI DIABOLI i Peace Through Power!!!
Pozdrawiam, Khar-Selim.

Bunciak dnia lipiec 07 2012 01:07:34 0 Komentarzy · 143 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Nowe filmy w "Let's Play (Zagrajmy w)", w sekcjach Need For Speed Most Wanted i Grand Theft Auto III oraz "Gameplay Sphere"

Filmy Pojawiły się nowe artykuły prezentujące kolejne moje poczynania w grach takich jak "Need For Speed Most Wanted" i "Grand Theft Auto III". W NFSMW są to odnośniki do pościgów, wyścigów i bitwy z Big Lou, jedenastym kierowcą z Czarnej Listy, natomiast w GTAIII dodałem misję numer #37 i #38. W serii "Gameplay Sphere" pojawił się natomiast dwudziesty czwarty epizod, w którym ukazałem najnowszą grę studia Bugbear Entertainment, pt.: "Ridge Racer Unbounded". Zapraszam do oglądania nowych materiałów z serii "Let's Play (Zagrajmy w)" i "Gameplay Sphere".

Pozdrawiam!
\m/FIGHT FOR METAL!\m/, OPERARI DIABOLI i Peace Through Power!!!

Bunciak dnia maj 31 2012 22:15:13 0 Komentarzy · 149 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Nowości w sekcji Download i nie tylko.

Download Witam serdecznie. Do sekcji Download dodałem dwie nowe pozycje z pełnych wersji gier. Są to gry autorstwa Westwood Studios, m. in. Dune 2000 i Nox. Ponadto odświeżyłem artykuły o nowe tytuły. W sekcji "Let's Play (Zagrajmy w) Grand Theft Auto III" pojawił się trzydziesty drugi odcinek z kolejną misją z tej wspaniałej gry. To jeszcze nie wszystko. Odświeżyłem starą sekcję "Play the GAME!" - Need For Speed Hot Pursuit 2 i dodałem pierwszą konkurencję z trybu Championship. Zapraszam do pobierania i oglądania.

Bunciak dnia maj 08 2012 22:40:43 0 Komentarzy · 145 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Kolejne pełne wersje gier.

Download Po raz kolejny pobawiłem się w uzupełniankę sekcji Download i w ten sposób dodałem trzy, całkiem ciekawe, pozycje. A są to m. in.: Dragon Throne: Bitwa o Czerwone Klify po polsku, Homeworld, również po polsku i obszerna gra RTS, Emperor: Battle for Dune. Zapraszam do pobierania.

Bunciak dnia maj 05 2012 22:50:44 0 Komentarzy · 153 Czytań · Drukuj
 
     
     
 
Wielki powrót!!!

Witam serdecznie po bardzo długim niebycie na mojej stronie. Nadszedł już czas abym powrócił w stare strony. Więc, oto jestem i powróciłem z nowymi artykułami. Macie teraz możliwość obejrzenia wszystkich misji w "Grand Theft Auto Vice City PL" i "Grand Theft Auto Episodes from Liberty City - The Lost and Damned". Jednak to nie jest wszystko. Wkrótce uzupełnię braki w "Motoryzacji", "Recenzjach" oraz dodam nową kategorię zatytułowaną "Sentymentalnie przez muzykę". Pojawią się również nowe filmy z serii "Let's Play (Zagrajmy w)" oraz "Gameplay Sphere", więc jest na co czekać. Zapraszam więc serdecznie na moją stronę po więcej materiałów. Jeszcze raz miło mi jest was gościć. AVE i pamiętajcie: "\m/ FIGHT FOR METAL \m/" i " OPERARI DIABOLI".

Bunciak dnia marzec 26 2012 19:40:33 0 Komentarzy · 136 Czytań · Drukuj
 
     
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
 

 
       
THE BROTHERHOOD OF LIQUID SKY Copyright © 2010
Dx-CFT_Red by: DX-Portal
PHP-Fusion v6.01.6 PHP-Fusion Themes
107784 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie