Szczęśliwego Nowego Roku 2015!
Dodane przez Bunciak dnia Grudzień 31 2014 18:39:04
Witam was serdecznie, szanowni Towarzysze oraz szanowne Towarzyszki - Internety, po raz ostatni w roku 2014. Z tego miejsca, jako że nie mam zbyt dużo czasu na nagranie jakiegokolwiek filmu (i dobrze), pragnę życzyć wam wszystkim, aby nadchodzący rok 2015 przyniósł wam m. in. dużo zdrowia, gdyż jest to jedyny, najbardziej wartościowy luksus, na jaki można sobie pozwolić; ciepła i wsparcia w rodzinnej, braterskiej, siostrzanej oraz przyjacielskiej kompanii, prostych dróg życiowych oraz sukcesów edukacyjnych i/lub zawodowych.

Niestety straciłem ostatnimi czasy dostęp do serwisu ImageShack.com, stąd też nie będzie żadnego obrazka :( Dlatego też, dodam jakiś utwór muzyczny na osłodę, który w moim mniemaniu może mieć dużo wspólnego z omawianym tutaj kontekstem.Co do artykułów, są one stale aktualizowane, pomimo brak udostępnionych informacji w Newsach, zatem jeśli na stronie głównej, nic nowego nie zostało dodane, nie oznacza to, że tego typu pustka obowiązuje również w samych artykułach. Zatem, zapraszam serdecznie do ich odwiedzenia oraz sprawdzenia. W rozwinięciu Newsa, umieszczony został również film, który prócz faktu bycia najambitniejszym do tej pory projektem, ma dodatkowo na celu dokonanie autoprezentacji.

Cóż można jeszcze rzec? Myślę, że wszelkie wyrazy są na ten czas zbędne i należy pozwolić nadchodzącym wydarzeniom toczyć się własnym tokiem.

Do zobaczenia po Nowym Roku. AVE!
Pozdrawiam, Khar-Selim Vestigium.

FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK!
STRENGTH AND KNOWLEDGE ARE THE KEYS TO THE SUPREMACY!!!


END TRANSMISSION...

Rozszerzona zawartość newsa
Oto wspomniana autoprezentacja, czyli zwiastun kanału. Zapraszam do jego obejrzenia!