No halo...
Dodane przez Bunciak dnia Lipiec 17 2015 17:57:10
"No halo, co jest?" czyli dzień dobry Państwu, z tej strony newsa pisze do was Khar-Selim Vestigium vel. RedSixer. Kochani, możecie się zastanawiać, czy ta strona jeszcze żyje, albowiem od grudnia nie udostępniłem jakiejkolwiek nowej wiadomości. Bez obaw, strona wciąż żyje i jest aktualizowana nowymi materiałami oraz artykułami. Coś do obejrzenia oraz poczytania. W rozwinięciu Newsa znajdziecie szczegóły względem nowo-powstałych kategorii i artykułów, wraz z krótkim opisem ich specyfiki. Lecz o tym za moment... Względem ważnych informacji. Po pierwsze, zmieniłem miejsce pobytu w serwisie YouTube. Kanał "LIQUID SKY & Khar-Selim Vestigium" zakończył swoją działalność kilka miesięcy temu. Powodem podjęcia takiej decyzji, która wówczas nie była łatwa, były problemy z prawami autorskimi, których nie dało się, pomimo wielu podjętych wysiłków, rozwiązać, przy czym wciąż wątpię, by miał zdarzyć się jakikolwiek cud w tym kierunku. Nowym ostatecznie miejscem stał się kanał o nazwie "LIQUID SKY Empire" (link poniżej). Tam, i już tylko tam, udostępniane są najnowsze materiały. Profil jest nowy i, co najważniejsze, czysty od praw autorskich, co jednocześnie pozwoliło mi na zwiększenie poziomu jakości. O ile stary profil szedł na ilość ponad jakość, o tyle nowy profil jest całkowitym jego przeciwieństwem. Wciąż jest sporo pracy do wykonania, jednak widoczne są pierwsze efekty tej zmiany, którą ostatecznie oceniam na nader pozytywną. Kolejnym dodatkiem jest nowy profil społecznościowy, w serwisie Twitter, na który również zapraszam (link poniżej)!

Z innej kwestii, serwery do gry "Need For Speed World", sieciowej gry wyścigowej, której byłem graczem, zostały ostatecznie zamknięte. EA zadecydowało o dyskontynuacji programu, tłumacząc się coraz mniejszą popularnością, a właściwie jej postępującym spadkiem. "World" był tylko jednym z wielu tytułów Free2Play, należących do EA, które zdecydowano wyłączyć. W związku z tym, postanowiłem stworzyć pamiątkowy film ku grze, która jako jedna z nielicznych tytułów, pozwoliła mi wejść w świat gier sieciowych. Poniżej można obejrzeć materiał, jednocześnie serdecznie was do tego zachęcam, jak i zapraszam!W innych ważnych sprawach, jest jeszcze jeden punkt warty odnotowania. O nim jednak, zapraszam do rozwinięcia Newsa.

JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ NOWY PROFIL W SERWISIE YOUTUBE, KLIKNIJ TUTAJ.
TWITTER - PROFIL SPOŁECZNOŚCIOWY. KLIKNIJ

To wszystko na dziś. Do zobaczenia wkrótce...
Pozdrawiam, Khar-Selim Vestigium.

FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK!
STRENGTH AND KNOWLEDGE ARE THE KEYS TO THE SUPREMACY!!!


END TRANSMISSION...

Rozszerzona zawartość newsa
LISTA NOWOŚCI, ZMIAN I POMYSŁÓW:

NOWE KATEGORIE ARTYKUŁÓW
- Astronomia i astronautyka (FILMY I TEKSTY)
- Need For Speed II SE [PC] (Let's Play PL) (FILMY)
- Max Payne [PS2] (Let's Play PL) (FILMY)

ZMIENIONA LUB DODANA ZAWARTOŚĆ ARTYKUŁÓW W KATEGORIACH
- GTAIV: The Lost and Damned [PC] (Let's Play PL) (FILMY)
- Gameplay Sphere (NOWE ODCINKI)

USUNIĘTE KATEGORIE
- Play the GAME! - Wersje demonstracyjne

Pomysłem, który uważam za warty zrealizowania, jest uruchomienie darmowego FORUM dla zarejestrowanych użytkowników w obrębie samej strony. Wstępne testy w tym kierunku zostały przeprowadzone, jednak na chwilę obecną, frekwencja jest zbyt niska, by można było cokolwiek zainicjować. Pomysł wciąż pozostaje w fazie konceptu, niemniej jednak nie ukrywam, że ma on szansę zaistnieć.